Samen doen waar jij zin in hebt.
Beleef Kwintsheul


Cultuur snuiven in Kwintsheul. Dat kan al met een rondleiding in het Westlands Museum en Sonnehoeck. En wat dacht je van een zangworkshop of Bakkie Fietsen?
Nieuwe herinneringen op doen en vooral veel lachen. Dat kan met onze unieke activiteiten tussen glas en gras.
Iedereen regelt weleens een uitje voor het bedrijf, familie of vriendengroep. De kracht van samen iets ondernemen versterkt elke band. Wil je deze keer geen uren kwijt zijn met zoeken naar een nieuw idee? Wil je een keer iets anders dan de standaard activiteiten? Bel ons dan. We kunnen meedenken en tips geven maar ook de totale regie over jouw uitje op ons nemen. Wij zijn er voor jou.
Een ware beleving voor jong en oud, educatief en actief, bourgondisch en gezellig. Een programma op maat voor jouw groep. Schuif aan voor een lekker 'bakkie' en we bespreken de mogelijkheden. Of kijk op onze website www.beleefkwintsheul.nl
Tot snel
Groeten Nanda
06-33101257